Canlı Çiçek Olduğuna İnanamayacaksınız

  • 22 Aralık 2015
  • 5.962 kez görüntülendi.
Canlı Çiçek Olduğuna İnanamayacaksınız

Canlı Çiçek Olduğuna İnanamayacaksınız

Gerçek olduğuna inanamayacağınız canlı çiçekler , fotoshop programı ile yapılmış gibi görünüm veren bazı bitkiler var ki hepimizi şaşırtıyor. Genetiğiyle oynanarak mı yoksa kendiliğinden mi öyle yetişiyorlar bilemem ama hepsi birbirinden ilgi çekici ve insanın baktıkça bakasımız geliyor. Hobi amaçlı çiçek besleyen arkadaşların  ilgisini çekecek birbirinden ilginç ve güzel  canlı çiçeklerin nereden temin edilebileceğini sizler için araştırdım ve derledim.

Çeşitli internet sitelerinden ilginç canlı çiçeklerin tohumunu temin edebilirsiniz. Tohum olarak  bu canlı çiçeklerin nasıl beslendiği hakkında detaylı bilgi topladıktan sonra kendi balkonunuz da bahçenizde yada evinizin özel köşesinde ilginç canlı çiçekleri besleyebilirsiniz  . Hepsi belirli bir nesne, figür veya insanı andıran bu canlı  çiçekler herkesin dikkatini  çekiyor. Acaba gerçek mi? Nasıl böyle ya? gibisinden sorularla herkesin dikkatlerini üzerine çeken sıradışı canlı çiçeklerle ilgili resim  galerisi  oluşturdum.  Bu çiçeklerin özellikle cafe, kuaför tarzı mekanlarda ilgileri üzerine toplayacağını  ve dekorasyonu tamamlayacağını düşünüyorum.

Sıradışı canlı çiçeklerin resim galerisi için aşağıdaki küçük resimlere tıklayarak resimleri büyütüp remin üzerine tıklayarak  bir sonraki canlı çiçeğe geçebilirsiniz . Sizi inanılması zor ama gerçek canlı çiçeklerle başbaşa bırakıyorum . Bir sonraki paylaşımımız da görüşmek dileği ile …

 

Bir önceki yazımız olan Eski Mobilyaların Boyama Tekniğiyle Yenilenmesi başlıklı makalemizde eskiyen mobilyalerın rengini değiştirme, evde mobilyalar nasıl boyanır ve mobilya boyama hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ