Değişik Düğün Nişan Söz Pastaları

  • 02 Nisan 2016
  • 6.387 kez görüntülendi.
Değişik Düğün Nişan Söz Pastaları

Doğum günlerinde Özel günlerde nişan düğün söz günlerinde kutlamalarda yaş pasta olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. sizler için fikir olması amacıyla hazırlanmış olan yaş pasta örneklerini aşağıdaki resimler arasında yer vermeye çalıştım. evlilik teklifinde bulunmak için kullanılabilecek yaş pasta modeli,  nişan kız isteme merasiminde kullanılabilecek yaş pasta modeli görseller arasında yer almaktadır aşağıdaki görselleri inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

dekortaif düğün pastası

Kız istemeye giderken alışılagelmiş  çiçek ve çikolatanın yerine  değişiklik yaparak kız istemede farklı yazısı olan yaş pasta modelinden de yaptırarak teklif sunabilirsiniz.

düğün için pasta modelleri Yine düğün pastasını da farklı bir model kullanarak evliliğinizin ilk yılını kutlayabilirsiniz bu modelleevlenecek olanlar için değişik pasta fikirleri Altın Her kadının vazgeçilmez ziynet eşyaları arasında yer almaktadır yaş pastanın üzerine de eklenince ne de hoş bir görüntü sergilemektedir sevdiğinizin gönlünü böyle bir pasta yaptırarak fethedebilirsiniz şahsen bu model benim çok hoşuma gitti altınları yemek ne delezzetli olacaktır :)farklı pasta örneği düğün için

Romantik bir mekan edası verilmiş bu yaş pastalar düğünler için farklı ve güzel olduğunu düşünüyorum .Bu tasarımları hazırlayan ve bizlere sunan arkadaşlara olan çok teşekkür ediyorum sizin de kendinize ait  böyle modeller varsa bizimle iletişime geçerek sitemizde ücretsiz yayınlatabilirsiniz.

gelin pastası

 

Bir önceki yazımız olan İlginç Tuvalet Kağıdı Askısı Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ