Evim Şahane

  • 04 Temmuz 2015
  • 2.550 kez görüntülendi.
Evim Şahane

Evim Şahane Dekorasyon Modelleri

Evim Şahane programı , hafta içleri her gün Kanal D ekranlarında saatöğleden sonra 2  buçuktan sonra yayına gelen dekorasyon  programııdır.Evim şahane programını Saat 14.30’dan itibaren , Kanal D ekranlarından  takip edebilirsiniz.Evinizin dekorasyonu tamamen Mimar Selim bey ve Evim Şahane ekibi tarafından değiştirilebilir.Salon dekoru ,oturma odası dekorasyonu ,yatak odası dekoru ,çocuk odası dekoru ,yemek odası dekoru ,banyo dekoru , balkon dekoru  aklınıza gelecek evin her alanını  Evim Şahane  ekibi yıkıyor tekrar baştan yapıyor.

Evinize gelen mimar Selim Yuhay ve ekibi ile birlikte belirlenen alanı inceleniyor.Tamamen sizinde isteğinize bağlı  duvar renkleri , perdeler, halılar , oturma grupları ve mobilyalar modern bir görünüme bürünüyor.Eski mobilyalarınız bazen atölyede yeniden şekillendirilir. Bunları yapmadan önce  size bir bütçe veriliyor ve bu bütçeye göre kuruş ödemeden evinizi yeniliyorsunuz.Sizi masrafa sokmadan , giderler Kanal D ekibi tarafından karşılanıyor.

Evim Şahane Başvuru İnternet üzerinden yapılmaktadır.

Evim şahane ekibinin 2015 de yaptığı bazı dekorasyon alanlarının resimlerini de aşağıda bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çocuk Odası başlıklı makalemizde 2015 çocuk odası modelleri, 2015 genç odası modelleri ve genç odası modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ