Pipetler İle Sepet Yapımı

  • 10 Aralık 2015
  • 12.032 kez görüntülendi.
Pipetler İle Sepet Yapımı

Pipetten sepet yapımı

Merhaba arkadaşlar pipetlerle farklı şeyler yapabileceğiniiz biliyor muydunuz. Çoğumuz sadece sıvı içecekler içmek için kulalnız ve işimiz bitice çöpe atarız. Artık pipetleri çöpe atmıyoruz ve geri dönüşüm yaparak eşya olarak değerlendiriyoruz. Nasıl mı?Ben araştırdım ve bakın ne buldum . Pipetle sepet yapımı pipetlerle ilginç sepet yapımı çok kolay sizlerinde yapacağını düşünerek sitemde yer verdim, pipetlerle sepeti sizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Pipetleri birleştirerek istediğiniz şekli vere bilir ve bir çok alanda kulalnabilirsiniz. Pipetle  yapacağınız sepetleri takı kutusu olarak da kullanabilirsiniz. Banyolarda detarjan kutusu, dolaplarınızın içine koyarak sabun sepeti, hatta havlu kutusu olarak da tasarlayabilirsiniz. salonlarda gazete kutusu olarak kullana bileceğiniz bu tasarım sepet çok basit olup el becerisi olan herkesin yapabileceği şekildedir. Tabiki bizim hanımlarımız her zaman becerikli oldukları için kesinlikle pipetten sepeti başarı ile yapacaklardır.Sepeti  sade renkli sevenler tek renge boayaybilir renkli sevenler uçuk renkler kullanarak  renkli yapabilir. Tercih her zaman sizin olmuştur gönlünüz zevkiniz nasıl isterse öyle yapa bilirsiniz.

Gazeteden sepet yapımında olduğu gibi pipetleri örerek sepeti oluşturun. Aşağıdaki resimleri inceleyerek pipetle başka neler yapılır , pipetle sepet yapımı nasıldır bakabilirsiniz.Resimler size daha iyi fikir sunacaktır.

Gazeteden sepet yapımını incelemek için buraya tıklayın.

 

Bir önceki yazımız olan 3D Zemin Modelleri başlıklı makalemizde 3 boyutlu döşeme modelleri, 3 boyutlu yer döşemeleri ve 3 d yer zemin kaplama hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ