Birmilyon İzleyici Com Hakkında Merak Edilenler

  • 03 Mart 2016
  • 5.383 kez görüntülendi.
Birmilyon İzleyici Com Hakkında Merak Edilenler

Birmilyonizleyci internet sektörü ile reklam sektörünü bir araya getiren bir organizasyondur. 81 il ve 8 ülkede aktif olarak çalışmakta ve internet üzerinden  izleyici kitleleri oluşturmaktadır. Reklam veren firmaları hedef kitlelerine ulaştırırken izleyici kitlesine de kazanç fırsatı sunmaktadır.Konya ve Manavgatta şubesi bulunan bir şirkettir.birmilyon izleyici üyelik formu

Türkiye aslında bu tarz sistemlere yabancı değil, bir çok arkadaşımızın bunların yabancı versiyonlarına rast gelmiş ve para kazanma uğrunda çaba sarf etmiştir. Fakat hepsinin aklına gelen şey sanırım ilk olarak “güven” konusu olmuştur. Türkiye de bu anlamda açılan en büyük platformlardan birisi olan birmilyonizleyici sistemi kısa bir süreliğine ücretsiz üyelik alımlarını başlattı.Paket seçeneklerinde indirim sağlayan şirket kısa sürede büyümeye başladı.
birmilyonizleyici com ile nasıl kazzanırımEn güzel olaylardan biriside alt üye başı para kazanmaya başlamanızın yanı sıra alt üyelerinizin izlediği her videodan dolduruğu her anketten vs para kazanarak payınızı alıyorsunuz. Bu anlamda da bir milyon izleyici com bir ilk teşkil ediyor.Büyümeye her geçen gün devam eden bu sistem sayesinde para kazanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Bir milyon izleyici ile kazanmaya başlama

Aktiflik Kazancı: Her üyenin iki kişiye referans olarak sağ ve sol kolunda 1000 gösterim yapılıp ve kendisinin de bu gösterimde aktif bulunarak kazandığı kazanç türüdür.20 Liradan 600 Liraya kadar günlük kazanç elde edebilirsiniz. Bu iş ekip işidir. Daha çok kazanmak için üye bulmanız gerekmektedir. Üyelerinizin de üye bulması ile istenilen gösterim sayısına ulaşabilirsiniz.

Giriş yapmak için birmilyonizleyici com adresinde giriş bölümüne girerek size verilen referans numaranız ve şifreniz ile giriş yapacaksınız. Giriş yaptıktan sonra şifrenizi değiştirebilirsiniz.
Üyeliğinizin aktif edilmesi için alt 2 üye bulmanız gereklidir.

Üye olmayı düşünürseniz üyelik  için sponsorunuzun olduğu link için aşağıdaki bölüme mavi bölüme tıklayabilirsiniz

http://www.birmilyonizleyici.com/kayit.php?ref=8290cd0599ecd1a691dc45a1e75f30b6

Açılan kayıt sayfasında ücretsiz olarak üye olmak için paket olarak  “aktif paket+Kampanya” seçeneğini seçmelisiniz. Dilerseniz diğer paketlerden de üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemde Tc girme zorunluluğu yoktur .Sponsor adı ve referans numarası boş bırakılamaz. “Sponsor adı” ve “referans no” kısımlarının dolu olduğundan emin olduktan sonra gerekli bilgileri doldurup “Ekle”butonuna ben robot değilim seçeneğini tıklayarak tıklamanız yeterli olacaktır. Üyelik esnasında cep telefonunuzu doğru yazdığınızdan emin olunuz. Çünkü daha sonra sistem yetkilileri cep telefonunuzla sizi arayıp iletişim kuracaktır. Sisteme giriş yapacağınız şifre ve referans numarası da cep telefonınuza sms olarak gönderilecektir.

Bir önceki yazımız olan Farklı Mekik Oyası Modelleri başlıklı makalemizde en yeni mekik oyası modelleri ve farklı mekik oyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Seher diyor ki:

    Arkadaşlar ben bu sistem sayesinde günde 50 dolar kazanıyorum kesinlikle bakmanızı öneririm. haftalık ödeme yapıyor ödemelerde sıkıntı olmuyor Linke tıklayın gelin referans üye falanda önemli değil kimseyi getirmesenizde olur http://bc.vc/PygEC7

    1. Sabahat diyor ki:

      Ücretsiz üyelik diyor doğru mu.peki kayıt olurken hangi paketi secicez.cunku paketlerin yanında ücret yazıyor

BİR YORUM YAZ