Gecenin Kraliçesi Murat Yıldırım

  • 09 Aralık 2015
  • 2.021 kez görüntülendi.
Gecenin Kraliçesi Murat Yıldırım

Gecenin Kraliçesi Kartal Kimdir

Gecenin Kraliçesi dizisi Star Tv ekranlarında yerini alacak ve adından çok konuşturacak gibi görünüyor. Ocak ayında yayına girecek olan gecenin kraliçesi dizisinin çekimleri devam etmektedir. Gecenin kraliçesi dizisinin heyecanla yayınlanmasını bekliyoruz.Dizinin yapımını O3 Turkey’in üstlendiği Gecenin Kraliçesi dizisinin ilk tanıtımı Star Tv ekranlarında yayınlandı.

Gecenin Kraliçesi Dizisi Ne Zaman Başlayacak ?

2016 yılı ocak ayında dizi ekranlarda sevenleriyle birlikte olacak. Dizinin başrol oyunculuğunu Meryem Üzerli ve Murat Yıldırım paylaşıyor. İzleyicinin merakla beklediği tanıtım filmi Fransa şehrinin parfümleriyle akılda kalan Grasse şehrinde çekimlerini tanıttılar. Dar sokakların yer aldığı şehir dünyanın en romantik şehirleri arasında yer alıyor. Meryem Üzerli’nin ismi Selin, Murat Yıldırımın ismi dizide Kartal olarak karşımıza çıkacaktır.

Yapım ve yönetmenlik olarak ayrı bir öneme sahip diziye sahip olması bizleri daha da heyecanlandırıyor. Oyuncuların kalitesi bizleri diziyi takip etmemiz için bize bir adım daha atmamızı sağlıyor. Gecenin Kraliçesi dizisinde oynayan oyuncular; Selim Bayraktar, Funda Eryiğit, Seda Akman, Burak Deniz ve Deniz Celiloğlu gibi bir çok önemli yapıtta rol alan oyuncular mevcut.

Murat Yıldırım Hakkında

Murat Yıldırım 13 Nisan 1979 yılına dünyanın başkenti olan Konya ilinde dünyaya geldi. Murat Yıldırım’ın babası olan Mehmet Salih Yıldıırım öğretmendir. Annesinin ismi Hayat Yıldırım. Aile aslen doğunun Parisi olan Mardinlidir.

Üniversite eğitimini almak için İstanbul’a gelmiştir. Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğine kayıt olan Murat Yıldırım üniversite hayatında merak saldığı tiyatro ilgisini devam ettirmek için okulda olan tiyatro topluluğuna katılan genç oyuncu üç yıl süreyle burada amatör tiyatrocu olarak oyunculuk yapmıştır.

Murat Yıldırım ilk defa 1999 yılında Ayrılsak Da Beraberiz adlı dizide rol aldı.Sonrasında Patron Kim, Hayat Bilgisi ve Ölümsüz Aşk , suskunlar dizileri izledi. En çok ismini duyurduğu dizi ise Fırtına adlı dizidir. Bu dizi 2006 yılında Kanal D de yayınlanmıştır. Murat Yıldırım’ın ilk oynadığı film ise kısa süre de olsa Organize İşler adlı filmdir.

Murat Yıldırım,Fırtına dizisinde başrol oynadığı Burçin Terzioğlu ile 20 Haziran 2008 yılında evlenmiş ve 30 Haziran 2014 yılında boşanmışlardır.

 

Bir önceki yazımız olan Gecenin Kraliçesi Dizisi Meryem Üzerli başlıklı makalemizde gecenin kraliçesi dizi oyuncuları, gecenin kraliçesi meryem üzerli ve gecenin kraliçesi selin hayatı hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ