Mayıs Kraliçesi Oyuncuları

  • 26 Kasım 2015
  • 2.260 kez görüntülendi.
Mayıs Kraliçesi Oyuncuları

Mayıs Kraliçesi Oyuncu Resimleri

Yağmur TANRISEVSİN(Nehir): Son olarak Bana Baba Dedi dizisinde yer alan güzel oyuncu Mayıs Kraliçesi dizisinde kadın başrol oyuncusu olarak dizide yer alacaktır.

1990 Mersin doğumlu güzel oyuncu 25 yaşındadır. İlk olarak Güneşi Beklerken dizisinde rol almıştır

Nehir  Mayıs Kraliçesi dizisinde kaynak yapan, araba tamir eden genç kız rolünü üstlenmiştir.

Burak Hakkı: 1972 İstanbul doğumlu yakışıklı oyuncu 43 yaşındadır. Dudaktan Kalbe, Kızım Nerede,  ve Üç Arkadaş dizilerinde canlandırdığı roller ile tanınır. Son olarak Üç Arkadaş dizisinde Galip Bey karakterine hayat vermiştir

Ahmet Olgun Sunear: 1982 İstanbul doğumlu olan yakışıklı oyuncu Tv8 ekranlarında kısa bir süre yayınlanan Maral dizisinde canlandırdığı Benan rolü ile tanınır.Daha önce ise Boynu Bükükler dizisinde yer almıştı.

Samet Sırmalı: Best Of Model Turkey de 2010 yılında 3. seçilmiştir. 1989 İstanbul doğumlu olan yakışıklı model 26 yaşındadır. İlk dizi projesi Mayıs Kraliçesi dizisi olacaktır. Oyunculuk eğitimleri almaktadır.

Hatice Aslan: 1962 Sivas doğumlu deneyimli sinema oyuncusu 53 yaşındadır. İlerlemiş yaşına rağmen güzelliği ve gençliği ile dikkat çekmektedir. Son olarak Tv8 ekranlarında yayınlanan Ayrılsak da Beraberiz dizisinde Mehveş karakteri ile rol almıştır.

Derya Şensoy:1990 İstanbul doğumlu  güzel oyuncu 25 yaşındadır. Son olarak Doksanlar dizisi başrol oynamış; ancak beklenilen performansı verememiştir.

Cansın Özyosun: 1976 İzmir doğumlu güzel oyuncu 39 yaşındadır. Son oalrak En Son Babalar Duyar, Melekler Korusun, Gümüş, Küçük Ağa dizilerinde rol almıştır

Kazım Akşar: 1953 Balıkesir doğumludur. Yönetmen ve tiyatro oyuncusudur. Son olarak 2012 yapımı Küçük Hanımefendi dizisinde Özer karakterini canlandırmıştır.

Karel Gürtekin: Son olarak Yalan Dünya dizisinde Elfe karakterine hayat vermiştir.

 

Bir önceki yazımız olan Esra Erol Kimdir? başlıklı makalemizde esra erol biyoğrafisi, esra erol hangi üniversiteden mezun ve esra erol kaç yaşında hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ