İlginç Bayan Ayakkabı Modelleri

  • 21 Aralık 2015
  • 2.702 kez görüntülendi.
İlginç Bayan Ayakkabı Modelleri

İlginç Bayan Ayakkabı Modelleri

İlginç Ayakkabı modellerini incelemeye hazır olun.Tasarım hayal gücüne bağlı ve görüldüğü gibi bu tasarımları hazırlayan arkadaşların hayal güçleri bir hayli fazla gibi.Hayal gücünün de sınırı yok ve sonuçları çok şaşırtıcı da olabiliyor. Hayal gücümüzün sınır tanımayan tasarımı ilginç ayakkabı modellerini tasarlayan arkadaşların tasarımlarından farklı olduğunu düşündüğüm modelleri sizlere derledim. Hayal gücünü hayatın birçok alanında , sanatta görüyoruz. Sanat olarak modayı da sayarsak moda tasarımında çok şaşırtıcı tasarımlara şahit olmaktayız.

Sıradışı tasarımları ayakkabılarda da görmekteyiz. İlginç ayakkabı modellerini gördüğünüzde yok artık bunu damı düşünmüşler diyeceğiniz gördüklerinize inanamayacağınız farklı ayakkabı modellerini internetten sizler için derledim.Topukları farklı ayakkabılar, ilginç desenli ayakkabılar, farklı botlar ve daha fazlası konumuzun içinde yer alıyor. Şaşırtan tasarımlardan bir kaç tanesinden bahsetmek istiyorum. İlginç ayakkabı modelleri arasında baktığımda hamburgere benzeyen ama ayakkabı olan bir model, Topuklu ayakkabıların topukları her zaman düz olacak değil ya topuğu unutularak ters takılmış gibi görünen bir ayakkabı, balık görünümlü ayakkabı modeli de yer alıyor.Ayağının şeklini seven tasarımcı ayaklarının şeklini de ayakkabıya vermiş bu tasarım gördüğüm en farklı tasarım ayakkabılar arasında.2016 yılında moda olur mu bu ilginç ayakkabılar bilemem ama gelecek yıllar da insanlar bunları farklı görünmek adına  giyecektir eminim.Haydi inceleyelim.

İlginç Ayakkabı Modelleri

Bir önceki yazımız olan Deri İplerden Bileklik Yapımı başlıklı makalemizde anlatımlı deri bileklik yapımı, bileklik modelleri ve bileklik tasarım modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ