2016 Sık İğneli Tülbent Modelleri

  • 12 Aralık 2015
  • 71.302 kez görüntülendi.
2016 Sık İğneli Tülbent Modelleri

Sık İğneli İğne Oyası Tülbent Örnekleri

Merhaba hanımlar harika sık iğne oya tülbent modellerini araştırdım ve güzel olduğunu düşündüğüm 54 adet iğne oyası modelini sizler için derledim. Bazı modelleri gerçekten ben hiç görmemiştim görenleriniz vardır ama benim gibi görmeyen arkadaşları fikir olması amacıyla sık iğneli iğne oyası modellerini paylaşmaya karar verdim. Her yıl yeni moda ile renkler değişkenlik gösterirken 2016 iğne oyası yazma kenarı örnekleri de bu yıl kendisinden çokça söz ettireceğe benziyor. Çok eski tarihlerden günümüze kadar gelen örgü işleri hala çeyizlerin en gözde parçalarından olmaya devam ediyor. Genç kızların çeyizlerinden eksik olmayan olmazsa olmaz iğne oyaları ile sizde kızınızın çeyizine hazırlık yapabilirsiniz.

Size fikir sağlayacak ve tülbent kenarları, yazma kenarları ile bulaşarak harika bir görüntü sergileyecek olan iğne oyası modellerinin sizinde hoşunuza gideceğini umuyorum.

İğne oyası  yüzyıllardır becerikli hanımlarımızın ürettiği hünerli ellerinden kıvrak zekalarından çıkan ve  özenle yazmaya, havlu kenarına işlenen harika bir sanattır.

İğne oyası yapmayı yeni öğrenen arkadaşlarım için de kolay ve gösterişli bir kaç modeli resimlerim arasında bulabilirler.

Bu yılın modası niteliğindeki en güzel ve en çok beğeni toplayan iğne oyası tülbent kenarı modellerini siz sevgili ziyaretçilerimiz için bir araya getirdik. Aradığınız tüm renkli yazmalardan tutunda, beyaz yazmalardan, değişik iğne oyası yazmalara kadar hepsini bir araya getirdik.

 

Bir önceki yazımız olan Kasnakta Paspas Nasıl Yapılır Anlatımlı başlıklı makalemizde çemberde paspas yapılışı, Kasnakta Paspas Yapımı ve kolay paspas yapımı hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ