Boncuklu İğne Oyası Mevlüt Namaz Örtüsü Modelleri

  • 05 Mart 2016
  • 34.806 kez görüntülendi.
Boncuklu İğne Oyası Mevlüt Namaz Örtüsü Modelleri

Merhaba hanımlar namaz örtüsü, mevlüt örtüsü, hacı örtüsü modellerini araştırırken gözüme çarpan 11 farklı boncuk işi iğne oyalı modeli sizlerle de paylaşmak istedim. Modeller alıntıdır kime ait olduğunu bilmiyorum ama yapan kişilere bize boncuklu iğne oyası namaz örtüsü modellerini sunduğu için teşekkür ediyorum.Boncuk oyasından hoşlanan , boncuk oyası arayan arkadaşlarıma fikir olsun.

Namaz kılarken namaz başörtüsü olarak kullandığımız namaz örtüsü çeyizlerinde baş tacıdır. Mevlütlerde de sıkça karşımıza çıkmaktadır. Bu modelleri yemeni kenarı yada havlu kenarı da uygulayabilirsiniz. Eğer sizde sitemizde modellerinizin yayınlamasını istiyorsanız bizimle facebook sayfamızı beğenerek facebook adresimizden iletişime geçebilirsiniz.Aşağıdaki küçük resimleri büyütmek için üzerine tıklayın ve bir sonraki modeli görüntülemek için yön tuşlarınızı kullanın yada resmin üzerine tekrar tıklayın

Bir sonraki paylaşımlarımızda görüşmek dileğiyle hoşçakalın hanımlar

Bir önceki yazımız olan Birmilyon İzleyici Com Hakkında Merak Edilenler başlıklı makalemizde bir milyon izleyici üye olma, birmilyonizleyici com ve birmilyonizleyici hakkında hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ