Facebook Oya Modelleri

  • 09 Aralık 2015
  • 7.535 kez görüntülendi.
Facebook Oya Modelleri

Facebook Oya Modelleri

Oya sanatı her dönemde popüler olmuştur. Osmanlı döneminde de çeyizlerin en güzel köşelerinde yer almıştır. Tesbih süsleme, yazma kenarı , seccade oyaları gibi oyalar kültürümüzü yansıtan  otantik dokusu diğer kültürlerin de dikkatini çekmiştir.Japonların bile ilgisini çekmiş orada bile oya kursları , dantel kursları açılmış ve japon halkına öğretilmiştir.Siz de kenarı boş  yazmalarınıza oyalar yaparak  bohçalara güzellik katan kültürümüzü yaşatabilir ve nesillere aktarabilirsiniz. i

Birbirinden güzel oya modelleri, iğne oyası yazma örnekleri, iğne oyası örnekleri, yazma oyası, yazma kenarı, iğne oyası, tığ işi, boncuk oyası, iğne oyası örnekleri 2016 yılının en güzel modelleri sayfamızdan takip ederek örnekleri nesilden nesile miras  bırakabilirsiniz.

Son dönemlerde internette  facebook iğne oyaları gurubu son zamanların trend haline gelmiştir. Facebook oya örnekleri ile ilgili guruplar kuran bayanlarımız ve sayfa açan arkadaşların  sayfaları da çok ilgi çekmektedir. İşte bu sayfalardan derlediğimiz bütün en yeni oya modellerini sayfamızda bulabilirsiniz. Diğer yazma kenarı modellerimizi de incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Facebook İğne Oyaları başlıklı makalemizde facebook iğne oya modelleri, facebook iğne oyası havlu modelleri ve facebook iğne oyası yazma modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ