İğne Oyası Gala Çiçeği Yapımı

  • 25 Aralık 2015
  • 9.645 kez görüntülendi.
İğne Oyası Gala Çiçeği Yapımı

İğne Oyası Gala Çiçeği Yapımı Resimli Anlatım

İğne Oyası Gala Çiçeği Modelimizi Gül Hanım yapmak isteyenler için harika bir sunumla hazırlamış. Resimlerle aşama aşama İğne Oyası Gala Çiçeği  yapımını anlatan Gül Hanım’a Teşekkür ediyorum. İnternette gala çiçeği yapımını araştırırken bulduğum bu harika modeli sizlerle de paylaşmak istedim.Parmakta iple başlanır ve artırarak devam edilir. Gala çiçeğini istediğiniz renklerde yapabilirsiniz. Gül Hanım bizlere anlatımında beyaz ve sarı ip kullanmış ve görüntüsü de müthiş olmuş. Gala çiçeğinizi resimdeki aşamaları izleyerek tamamlayın ve yaprak yaparken kullanmış olduğunuz boru tekniğini kullanarak sarı tohumu yapın. Yeşil yaprakları ve İğne Oyası Gala Çiçeğinin sapını da yaparak İğne Oyası Gala Çiçeği  yapımını tamamlayın.
Aşağıdaki küçük resimlerin üzerine tıklayarak resimleri büyütebilir ve resimler arasında geçiş yapmak için üzerine tıklayabilirsiniz. Papatyalı iğne oyası modelini yapmak isterseniz  iğne oyası papatya yapımı konumuzu inceleyebilirsiniz.Bir sonraki yazımızda buluşmak dileğiyle kolay gelsin hanımlar.

İğne Oyası Gala Çiçeği Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan Eski Kıyafetleri Yenilemeye Yönelik Fikirler başlıklı makalemizde eski ayakkabıları yenileme, Eski Kıyafetleri Yenilemeye Yönelik Fikirler ve eskiyen elbiseleri yenileme hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ