İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri

  • 07 Şubat 2016
  • 7.946 kez görüntülendi.
İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri

İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri

İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri havlu kenarları süsleri kültürümüzün vazgeçilmezidir. Tığ ile yapılır, iğne ile işlenir, mekik oyası ile yapılır. Son zamanlarda karşılaştığımız kurdele nakışı işlenerek de havlular farklı görüntülere bürünür. Farklı ve güzel olduğunu düşündüğüm 12 adet havlu kenarı örneğini sizlerle paylaşmak istiyorum. Bir birinden güzel iğne oyası modelleri ile çeyizler şenlenecek . Her genç kız çeyizinde en güzel modeli görmeyi ister. Diğer genç kızların çeyizinden de farklı olsun isterler. Farklı ve güzel iğne oyası havlu kenarı örneklerini aşağıdaki küçük resimlerde derledim. Bu modelleri yapan ve bize fikir sunan hanımlarımızın ellerine sağlık.

Galeriye geçiş yapmak için küçük resimlere tıklayın ve resimler üzerine tıklayarak bir sonraki modele geçin. 

İğne oyası havlu kanarı örneklerinden iğne oyası 2016 havlu modellerini incelemeyi düşünürseniz iğne oyası havlu kenarı modelleri 2016 bakabilirsiniz. Kolay gelsin hanımlar.

Bir önceki yazımız olan Eski Kıyafetleri Yenilemeye Yönelik Fikirler başlıklı makalemizde eski ayakkabıları yenileme, Eski Kıyafetleri Yenilemeye Yönelik Fikirler ve eskiyen elbiseleri yenileme hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ