Kız Bebek Patik Modelleri

  • 12 Ocak 2016
  • 7.853 kez görüntülendi.
Kız Bebek Patik Modelleri

Kız Bebek Patik Modelleri

Kız Bebek Patik Modelleri 16 adet resimli olarak sizerle paylaşıldı.Kış aylarında örgü elbiselerin altları ayakkabısız olmaz değil mi? Örgü elbiseye de örgü ayakkabı yakışır. Örgü elbisenizin altına uygun ayakkabı modelini bulabileceğiniz 16 adet resimli modeli sizlerle paylaşıyorum . Kız çocukların her şeyi gibi ayakkabılarıda süslü oluyor. Kız bebeklere ne giydirsek yakışıyor. Kız bebek anneleri bu bebek patik modellerine bayılacaklar. Hepsinden örmek ördürmek isteyecekler.Örgü babet ayakkabı, örgü bot modeli, süslü ayakkabı patik modelleri ne görsellerimizden ulaşabilirsiniz.

Yeni bebek patik modellerini aşağıdaki resim galerime ekledim. Hoşunuza gideceğini umuyorum. Bu modeller netten alıntıdır. Yapan arkadaşların ellerine sağlık. Örgü kuzucuklu bebek patik modelinin  yapımını incelemek isterseniz buraya bakabilirsiniz. En yeni modelleri eklemeye devam edeceğim. Bizi facebook adresimizden de takip edebilirsiniz. İlerleyen günlerde bebek patik yapımını resimli olarak sizlerle paylaşacağım Kolay gelsin anneler…

Kız Bebek Patik Modelleri Resim Galerimiz

 

Bir önceki yazımız olan Eski Kıyafetleri Yenilemeye Yönelik Fikirler başlıklı makalemizde eski ayakkabıları yenileme, Eski Kıyafetleri Yenilemeye Yönelik Fikirler ve eskiyen elbiseleri yenileme hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Ümit Karadeniz diyor ki:

    yukarıdaki kız çocuk örgü ayakkabı resimlerini nereden bulduğunuzu merak ettim 9 numaralı olan bana ait kendim ördüm.size nasıl gelmiş olabilir?

    1. admin diyor ki:

      ümit karadeniz örgü bebek patiğini ben yurt dışında paylaşılmış olan bir sayfadan aldım internetten buldum yani

BİR YORUM YAZ