Mantı Oyası Yapımı

  • 31 Aralık 2015
  • 13.197 kez görüntülendi.
Mantı Oyası Yapımı

Mantı Oyası Yapımı

Mantı Oyası yapımını merak edenler için Özlem hanımın anlatımından sizler için taşıdım. Özlem Hanımın facebook gurubunda paylaşımından rica ederek sizlerle de paylaşmak istedim. Özlem Hanımı takip etmek siterseniz el işi sevdalıları adlı gruba üye olabilirsiniz. Çok güzel anlatılmış , ve çok hoş bir model. Mantı oyası yapım aşamaları için aşağıdaki resimlere tıklayabilirsiniz. Takılacağınız bir bölüm olduğunu düşünmüyorum. Çünkü çok da sade bir dille ve anlatımlı görsellerle mantı oyası yapımı sizlere sunulmuştur. Ayrıca resimlerin altındaki yazılarda kaç sıra ne yapacağınız da belirtilmiştir. Özlem hanıma bu paylaşımından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Elleri dert görmesin, çok güzel yapmış.

2015 Yılında yoğun istek alan mantı oyası modelini sizde yaparak mutlaka çeyizleriniz de bulundurun. Özlem Hanım bu modelden çok yoğun istek almıştır. Sizinde beğeneceğinizi umuyorum. Kolay gelsin Hanımlar.

 

Bir önceki yazımız olan Eski Kıyafetleri Yenilemeye Yönelik Fikirler başlıklı makalemizde eski ayakkabıları yenileme, Eski Kıyafetleri Yenilemeye Yönelik Fikirler ve eskiyen elbiseleri yenileme hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
BİR YORUM YAZ