Örgü Hırka Modelleri

  • 07 Aralık 2015
  • 7.130 kez görüntülendi.
Örgü Hırka Modelleri

Örme Hırka Modelleri

Kız bebek, erkek bebek örgü hırka modellerini karışık olarak sizlere derledim.

Kış mevsiminde bebekcikler üşümesin diye anneler sarar sarmalar özenle korumaya çalışır. Kışlık hırka örneklerinden esinlenerek minik kuzulara harika hırkalar tasarlayabilirsiniz.Rengarenk ipler ile tasarlanmış, farklı modellerde, işlemeli, şekilli o kadar güzel modeller var ki insanın tekrar küçük olup giyinesi geliyor. Keşke küçük çocuk olsaydım diyor.

Size fikir olacak örgü örneklerini incelemek için aşağıdaki resimlere göz atabilirsiniz.El örgüsü çocuk hırka modellerinden Fikirler ve örnekler alarak örebilir ve isterseniz üzerinde değişiklikler yaparak tasarlayabilirsiniz.Sade örülmüş bir hırkayı canlandırmak için armalar örüp üzerine dikebilirsiniz. Arma modellerini incelemek fikir edinmek isterseniz kırmızı işaretli olan yazıya  tıklayın ve arma modellerini inceleyin.

Aşağıdaki modellerin büyük haline ulaşabilmek için küçük resimlerin üzerine tıklayın. Umarım seçtiğim modeller aradığınız ve düşündüğünüz gibidir.

Diğer örgü bebek modellerini incelemek için buraya tıklayın.

Bir önceki yazımız olan Örgü Atkı Bere Modelleri başlıklı makalemizde atkı bere modelleri, bebek atkı bere modelleri ve bebek eldiven modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ