Örgü Tütü Elbise Örnekleri

  • 21 Nisan 2016
  • 23.619 kez görüntülendi.
Örgü Tütü Elbise Örnekleri

Yaz ayları yaklaşıyor havalar ısınıyor kız çocuklarımız ve  bebeklerimiz de artık şıkır şıkır giyinmek üzere gardolaplarını  hazırlıyorlar .Yazlık elbiseler gardolaplarda yavaş yavaş yerini alıyor. Anneler peki bu mevsimde giydirmek isteyeceğiniz altı tüllü üstü incecik merserize ipten örülmüş örgü elbiseleri minik prenseslere tasarlamak istemez misiniz ?Sizlere fikir olması amacıyla 15 adet örgü tütü elbise modellerini aşağıda paylaşmaya çalıştım resimlerden örgü işinden çok iyi anlayan arkadaşlarımız bu modelleri çıkarabileceklerdir üstü basit yöntemlerle tığ ile örülmüş ve altında ise tütü etek yapımında kullanılan kristal tülden malzeme kullanılarak tasarlanmıştır. İlk bahar yaz ve sonbahar da rahatlıkla kullanılabilecek örgü elbise modellerini düğünlerde , doğum günlerinde, özel günlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Minik prenseslerimize ne giydirsek yakışmaktadır. Farklı renkler ve farklı modellerin olduğu resimlerimizi aşağıda inceleyebilirsiniz.

Fikir edinerek sizde prenseslerinizin elbiselerini tasarlayın.İster hediye yapın isterseniz bu işi ticarete dönüştürüp para kazanın tercih sizin. Tütü etek elbise modelleri fikirleri alıntıdır satılık değilidir, fikir amacıyla  paylaşılmıştır. En yeni paylaşımlarda görüşmek üzere :)altı tüllü örgü elbisealtı tüllü örgü elbise modeliBu modelimizde pembe ip kullanılarak askılı bir elbise dizayn edilmiş ve altına toz pembe kristal tül geçirilerek kabarık bir elbise görüntüsü verilmiştir. Yapan arkadaşa teşekkür ediyoruz.

el örgüsü tütü albise eteği tüllü örgü elbise etek kısmı tül örme elbiseSarı ve siyahın buluşması ancak bukadar güzel tasarlanabilir. Tığ ile elbiseyi tamamladıktan sonra etek kısmına da siyah tül geçirilerek harika bir görüntü sergilenmiştir.Sizde fikir edinerek kendi tasarımınızı yapabilirsiniz.
örme tüllü elbise örnekleri örme tütü elbise örneği tüllü örgü elbise nasıl yapılır tüllü örgü elbisler tütü örgü elbise örneği tütü örgü elbiseüstü örme eteği tül elbise modeli üstü örme eteği tül elbisetütü örme elbiselerüstü örgü altı tül olan bebek elbisesi

Bir önceki yazımız olan Değişik Örgü Bebek Battaniye Örnekleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. nuray diyor ki:

    hepsi süper

BİR YORUM YAZ