Süt Kutusundan Çanta Nasıl Yapılır?

  • 01 Kasım 2015
  • 4.311 kez görüntülendi.
Süt Kutusundan Çanta Nasıl Yapılır?

Boşalmış süt kutusundan cüzdan , abiye çanta yapabilirsiniz!!!

Merhaba arkadaşlar üretmeyi seven bir bayan arkadaşımın güzel fikrini sizlerle de paylaşmak istedim. Üretken ablalarımızın fikirlerini gördükçe benim ağzım açık kalıyor. Sizinde hoşunuza gideceğini düşünerek sitemde yayınlamak istedim.Boşalmış süt kutularından şık bir çanta yapabileceğinizi biliyor musunuz? Süt kutularını resimdeki gibi keserek yapıştırıcı yardımıyla evinizde bulunan kumaşlardan yapıştırabilirsiniz. Eski çantanızdan teri parçası keserek de bu işemi yapabilirsiniz. Eski çantanızın klipslerini ve kulplarını kullanarak çantayı şekillendirebilirsiniz.

Süt kutusunu çantaya , cüzdana çevirmek için gereken malzemeleri evinizde hiç zorlanmadan bulabilirsiniz. Su geçirmeyen cüzdanı kalemlik olarakta kullanabilirsiniz.

Aşağıda küçük resimlere tıklayarak cüzdan modellerine ve süt meyve kutusu kolisinden yapılan çantaya ulaşarak inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2016 Yazma Kenarı İğne Oyası Modelleri başlıklı makalemizde 2016 yazma kenarı iğne oyalı modeller, 2016 yemeni kenarı iğne oyalı modeller ve İğne işi yemeni modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ