Yeni Eklenen İğne Oyası Örnekleri

  • 27 Şubat 2016
  • 12.520 kez görüntülendi.
Yeni Eklenen İğne Oyası Örnekleri

Birbirinden güzel birbirinden farklı iğne oyası modellerini sizler için her geçen gün araştırıyorum daha önce görmediğinizi düşünerek en yeni paylaşımları sizlerle paylaşmaya çalışıyorum sizlerden gelen yoğun istek üzerine iğneoyasımodelleri nedir ağırlık veriyorum Sizlerde bizimle yeni yapmış olduğunuz iğne oyası tasarımları paylaşabilirsiniz. el emeğim Göz nurum uzun sitemizde yayınlanan nasıl isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz gönüllü olarak ve seve seve sizinde paylaşımlarınızı sitemde yer vermek isterim.17 adet farklı olduğunu düşündüğüm iğne oyası modelini Resim galerime ekledim hoşunuza gideceğini umuyorum bu modellerde emeği geçen arkadaşlara buradan tekrar tekrar teşekkür ediyorum. üretken hanımlarımız her geçen gün yeni tasarımları bizlere sunmaktadır birbirinden güzel iğne oyası modellerini yazma kenarı ve havlu kenarına özenle işlemektedirler iğneyle kuyu kazan hanımlarımızdan bazıları bu işi Ticaret amaçlı yapmaktadır bazıları ise gerçekten iğne oyası aşığı olarak hobi amaçlı yapmaktadırlar iğne oyası modelleri her alanda artık karşımıza çıkmaktadır yatak örtüsünden, yazma kenarına  iğne oyası karşımıza çıkmaktadır. Artık hanımlarımız kendini aşarak değişik aksesuarları da iğne oyasıyla yapılmaktadırlar.iğne oyası bizim geçmişten kalan en değerli oyalarımız arasında yer almaktadır.

İğne oyası yapmayı bilen arkadaşlarımız bu modellerden en az bir tanesini örnek bezine işleyeceklerdir yaptırmak isteyen arkadaşlarımız da kendinden emin bir şekilde konuşuyorum bu modelleri iğne oyası yapan arkadaşlara teklif olarak sunacaklardır. Tekrar emeği geçen arkadaşlara teşekkür ediyorum .Bir sonraki paylaşımda görüşmek dileğiyle..

Bu paylaşımlar alıntıdır fikir amaçlı sunulmuştur sitemizdeki hiç bir ürün satılık değildir.

Bir önceki yazımız olan Daha Önce Hiç Görmediğiniz İğne Oyası Modelleri başlıklı makalemizde en farklı iğne oyası örnekleri, en yeni iğne oyası modelleri ve iğne oyası modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Seyirevi diyor ki:

    Türkiye’de bri iyilik hareketi başladı. http://www.seyirevi.com

BİR YORUM YAZ