En Komik Capsler

  • 19 Aralık 2015
  • 7.480 kez görüntülendi.
En Komik Capsler

En Komik Capsler

Sosyal medyanın fenomeni en çok güldüren fotoğrafları sizlere derledim.Facebook, tweter, instigram da en çok beğeni ve paylaşım alan en çok güldren caps fotoğraflara göz atmak için aşağıda yer alan küçük resimlere tıklayabilirsiniz.

Google amcaya en çok sorulan sorulardan olan kadınları nasıl anlarıma ilginç cevap yine yurdum insanından geliyor. Güzel yurdumun zeki ve esprili insanlarının fotoğraflara uygun en güzel benzetmeleri için teşekkürler.

Ünlü resimlerinden , siyaset ortamına, çizgi film karakterinden , bebek fotoğraflarına kadar hepsine bir şey bulmuşlar. Bazen pes dediren bunu damı yapmışlar diye düşündüren  capslerde resimlerin içinde yer almaktadır.Gülmekten gözlerden yaş getirilen capsleri aşağıdaki küçük resimlere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Öğrenci öğretmen ilişkisini de ele alan hatta dahada ileri gidip doğduğunuz aya göre tipleme uyduran arkadaşların komik capslerini incelemenizi öneririm.

En komik capslerden olduğunu düşündüğümüz diğer fotoğraf galerimize ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Komik Fotoğraf Kareleri başlıklı makalemizde komik bebek fotoğrafları, komik fotoğraflar ve komik fotolar hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ